22 Ayar Geniş Bilezik

0
57 views

Takı sektörü kadınların kıyafet tercihinin hemen ardında gelen hatta iç içe olan bir sektördür. Görselliğin ön planda olduğu günümüzde bu iki sektör kadınlar için bir tutku ve vazgeçilmez olacak kadar önemlidir. Güzel giyinmek ve herkesten farklı olacak kendilerini en iyi ifade edecek tarzı oluşturmak üzere çok çaba harcarlar.

22 Ayar Geniş Bilezik

Altın takılar güzel giyinmenin hemen ardında tarzı desteklemek için kullanılan görsel olarak bir numaralı destek olarak düşünülmektedir. Altının dünden bugüne değeri bırakın düşmeyi her an bir adım daha öteye giderek yükselen ve insanlar için önemli bir yatırım aracı olarak bilinmesini sağlamaktadır. Takı sektöründe hem takı hem yatırım için tercih edilen bilezikler bu açıdan en önemli olanların başında gelir.

Geniş bilezikler de bilezik modelleri içinde en görkemli ve en büyüleyici olanlarıdır. 22 ayar geniş bilezikler 24 ayar olanlara göre biraz daha içindeki alaşımdan dolayı sert oluşu ve biraz daha ekonomik oluşu sebebiyle tercih edenlerin göz önünde bulundurduğu hususlardandır. Özellikle tercih edenlerin bildiği ve vazgeçemediği en önemli takılardandır.

CEVAP VER