Sigortalı Tektaş Pırlanta

0
22 views

Her gün daha modern ve şık tasarımlar ile alıcının beğenisine sunulan tektaşlar çok değerli takılardır. Gerek pırlantadan yapılmış olması gerek ise işçiliğindeki hassas işçilik yüzünden çok narin ve hassas yüzüklerdir tektaş pırlantalar. Son zamanlarda online olarak alışveriş yapmak git gide trend haline geldiğinden dolayı takılar da bu konudan nasibini almıştır. Çok daha fazla seçeneği bir arada gören ve de zamanı olmayan birçok kişi internet üzerinden tektaş alışverişlerini de yapmaktadırlar.

Sigortalı Tektaş Pırlanta

Tektaş pırlantalar da internet üzerinden alınmaktadır ancak diğer eşyalardan farklı olarak çok daha hassas ve özen gerektiren bir taşımacılık gerektirir. İşte tamda bu noktada sigortalı tektaş yüzükler girer. Öyle tam olarak düşündüğünüz gibi bir sigorta değil aslında, üretici firmadan ya da aracı firmadan sizin elinize geçene kadar uygulanan bir sigortadan bahsediyoruz burada.

Yani eğer yüzük orada paketlendiği andan itibaren sizin evinize gelene kadar bir hasar gördüyse ya da siz elinize aldığınız an bir defo var ise sigortası devreye giriyor.

CEVAP VER